+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Camping Bella Austria

osoba od 833 Kč
Doprava Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Mobilní dům Classic
Animace: Zdarma
Automatická pračka: 4 €
Cyklistika:
Dětské hřiště:
Jízda na koni: 6 km cca 28 €/hodina
Minigolf: 22 km
Možnost grilování: Plyn/uhlí
Pes nepovolen:
Restaurace: 50 m
Rybaření: 18–45 €/den
Sauna: 5 €/2 hodiny
Stolní tenis: 70 m
Supermarket nebo minimarket: V kempu
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: 50 m
Víceúčelové hřiště: Fotbalové hřiště
Wellness: 5 €/2 hodiny
WiFi: Zdarma

Filtr

Štýrsko

Štýrsko, oblast majestátních alpských hřebenů, divokých vod a nedotčené přírody nabízí jedinečné možnosti k prožití dovolené plné nezapomenutelných zážitků. Tato nejzelenější spolková země Rakouska díky fascinujícímu světu hor, křišťálově průzračným jezerům a všudypřítomné panenské přírodě uspokojí požadavky i nejnáročnější klientely. Léto je zde ve znamení odpočinkové, ozdravné, relaxační, ale také aktivní dovolené plné adrenalinu a sportovních aktivit. Zelené louky, horské bystřiny a krásy malebných městeček v krajině Murtal jsou příslibem pro aktivní turistiku. Blízké údolí řeky Mur patří mezi nejkrásnější říční cyklostezky Alp a milovníci rychlých aut a napínavé podívané ocení návrat Formule 1 na štýrský RED BULL RING u Zeltwegu. Schladming, Salzburg či Graz si podmaní každého svými historickými a architektonickými skvosty a nezapomenutelné zážitky slibují také přírodní krásy v podobě nedalekých minerálních dolů, horských vodopádů či jezer s průzračně čistou vodou. Štýrsko, „Zelené srdce Rakouska“ je navíc vyhlášené svými regionálními specialitami, prvotřídní kuchyní a ušlechtilými nápoji z kvalitních vinných sklepů.

Sankt Peter am Kammersberg

Malebné městečko, ležící v samém podhůří majestátních alpských vrcholů v rakouském Štýrsku, jež je právem nazýváno zeleným srdcem Rakouska.

O kempu

Jedinečný 4* Camping Bella Austria se nachází 800 m n. m. v blízkosti malebného městečka St. Peter am Kammersberg v rakouském Štýrsku, přezdívaném „zelené srdce Rakouska“. Středisko, zasazené do nedotčené přírody, obklopené majestátními vrcholky Alp, zelenými lesy a průzračnými vodami horských jezer a bystřin, je ideálním místem rodinné dovolené a pro všechny, kteří chtějí strávit volný čas aktivním odpočinkem. Bella Austria, je opravdovým rájem milovníků panenské přírody a letních aktivit jako jsou cyklistika, nordic walking, pěší turistika a jízda na koni. Má vše, co patří k opravdové dovolené: bazén (v provozu cca 15. 6.–8. 9.), bazén s brouzdalištěm pro děti, vodní mlýnky, lanové průlezky, v hlavní sezóně v zábavním centru každodenní animační programy a wellness (infrasauna, biosauna a finská sauna). Dále jsou tu restaurace, bar, minimarket, minizoo, stolní tenis, TV-místnost, dětské travnaté fotbalové hřiště. Rozsáhlá síť cyklostezek doplňuje úžasnou destinaci, jež uspokojí nároky veškeré klientely.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

O ubytování

Mobilní domy CLASSIC jsou umístěné v zeleni Campingu Bella Austria, v jeho různých částech. Požadavek na umístění v konkrétním mobilním domě je za příplatek.

Stravování

Vlastní (v areálu kempu je restaurace s typickou rakouskou kuchyní a bar, minimarket s potravinami)

Tipy na výlety

jízda na koni v údolí Katschtal, golf Kreischberg (22 km od kempu), rybaření v Katschbachu (denní lístek 25 €), letní sáňkařská dráha Turracher Höhe (50 km od kempu), tenisové kurty (2 km od kempu), Red Bull Ring Zeltweg (asi 70 km)

Ostatní

Půjčování sportovních potřeb (kola – 100 Kč/den)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku