+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Camping Village Mediterraneo

osoba od 4 375 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Mobilní dům Lux
Animace: Zdarma
Aquapark: 250 m
Automatická pračka: 4 €
Cyklistika:
Dětské hřiště: 100–400 m
Minigolf: 3 €/hodina
Možnost grilování: Všechny typy
Pes nepovolen:
Restaurace: 250 m
Rybaření:
Stolní tenis: 2 €/hodina
Supermarket nebo minimarket: 100–400 m
Tenisové kurty: 10 €/hodina
Venkovní bazén: 250 m
Víceúčelové hřiště: 100–400 m
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: 200 m
Vzdálenost na pláž: 70–450 m
WiFi: 2 €/hodina

Filtr

Severní Itálie

Pobřeží tří italských krajů – Friuli-Venezia, Veneto a Emilia Romagna – ohraničené na severu přístavem Trieste a na jihu letoviskem Rimini bývá nazýváno „koupalištěm Evropy“. Je to turisticky nejrozvinutější část Itálie, kde téměř nepřerušený pás letovisek zajišťuje vše potřebné pro odpočinek, sport i zábavu. Návštěvníci zde najdou např. zábavní park Mirabilandia nebo delfinárium v Riccione. Ty, které zajímá historie a výlety za kulturním dědictvím minulosti, čeká množství historických památek od římské Aquileje přes světoznámé Benátky po renesanční perly Urbino, Padovu, Veronu či San Marino.

Benátky

Je skoro nemožné nenechat se Benátkami uchvátit. Kamkoli se obrátíme, setkáme se s významnými stavbami z cihel i mramoru, se světem elegantních gotických staveb i barokní pompézností. Město bylo vybudováno na ostrůvcích zpevněných dřevěnými pilíři a časem tak vznikl jedinečný stavební sloh, který se přizpůsobil podmínkám této ostrovní krajiny. Hlavní tepnou Benátek je Canal Grande, přes nějž vedou jen tři mosty; nejstarším a nejznámějším z nich je Ponte Rialto. Paláce na březích Canal Grande ještě teď ukazují moc Benátské republiky od 12. do 18. století. Nejtypičtějším dopravním prostředkem Benátek jsou gondoly, k jejichž stavbě se tradičně používá osmi různých druhů dřeva a jejich asymetrická konstrukce umožňuje gondoliérovi řídit je jediným veslem. Centrum Benátek – náměstí svatého Marka – obklopují stavby, ukazující změny stavebních slohů v průběhu téměř tisíce let. Přesto je celkový dojem tak harmonický, jako by byl výsledkem
pečlivého plánu. Kostel sv. Marka pochází z 11. století a je vyzdoben mozaikami a mramorovými intarziemi. Byl původně domácí kaplí benátských dóžat, po pět století neomezených vládců středozemního obchodu. Mezi další ostrovy Benátské laguny patří Murano s tradičními sklárnami, Burano, proslavené krajkářstvím a domy v ostře kontrastních barvách (náležejících jednotlivým rodinám po staletí) a Torcello s pozůstatky staveb z 11.–13. století.

O kempu

Exkluzivní středisko ležící v Cavallino Treporti přímo u 15 km dlouhé písečné pláže. K dispozici jsou tu vyhřívané bazény – některé s masážními proudy, jiné s plaveckými drahami (slunečníky a lehátka zdarma); tenisové kurty s novým povrchem, víceúčelové, fotbalové, volejbalové hřiště, beachvolejbalové hřiště na pláži, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol a nová skateboardová dráha. Je tu restaurace, pizzerie, bar, supermarket, minimarket a bankomat. Zábavu v areálu nabízí diskotéka a v hlavní sezóně celodenně animační programy pro děti i dospělé, sportovní a společenské akce (večerní minidisco pro děti a večerní show). Všechny programy i bazény jsou zdarma. V oblasti je síť cyklostezek. Před areálem je zastávka autobusové linky Lido di Jesolo–Punta Sabbioni (červenec–srpen). Pláž je prostorná, písečná s novou skluzavkou. Čistota moře je oceněna modrou vlajkou. Vstup do vody je pozvolný, slunečník a lehátka je třeba mít vlastní.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

O ubytování

Mobilehomy stojí v polostínu borového háje, asi 450 m od pláže.
Mobilehomy umístěné v I. zóně kempu, asi 70 m od pláže, jsou za příplatek.

Stravování

Vlastní (ve středisku jsou restaurace, pizzerie a obchod s potravinami)

Tipy na výlety

Benátky, Pirátská loď, Tropicarium, Aquarium

Ostatní

Půjčování sportovních potřeb

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku