+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 22.30 hod., noční přejezd přes Rakousko do Itálie.
2. den: Z Madonny di Campiglio po silnici či terénem do Dimara a po asfaltové cyklostezce jabloňovými sady k přehradě u města Cles. Busem do místa ubytování. (Od 35 km.)
3. den: Z lyžařského střediska Andalo na úpatí La Paganella (lze sem vyjet lanovkou i s kolem do výšky 2.124 m n. m.) po terénní cyklostezce nebo po silnici s výhledy kolem jezer Molveno a Nembia (možnost koupání) a přes St. Lorenzo a Stenico do Ragoli, event. po cyklostezce pozvolně vystoupáme až do Carisolo. Návrat busem do místa ubytování. (34–55 km, lze i více.)
4. den: Možnost výjezdu kabinovou lanovkou nad ledovec Presena. Z Passo Tonale na kole terénem nebo po silnici do Ossany, dále po asfaltové cyklostezce kolem lyžařského střediska Marilleva do místa ubytování. Lze prodloužit o sjezd do lyžařského střediska Ponte di Legno a výjezd do průsmyku Passo Gavia (2.652 m n. m.) – jen pro zdatné. Lze využít i lanovku z Daolasy, poté 20-km sjezd přes Folgaridu nebo do Marillevy. (Různé varianty od 34–90 km.)
5. den: Možnost výjezdu lanovkou „Telecabine“ a pak lanovkou „Pejo 3000“ do krásné horské oblasti. Na kole některou z možností do Malga Mare nebo k Lago di Pian Palú na úpatí Ortleru. Poté sjezd do Cogola a dále po cyklostezce přes Ossanu a Marillevu k ubytování. Opět lze prodloužit s využitím lanovky z Daolasy, poté 20-km sjezd přes Folgaridu či do Marillevy. (Různé varianty 31–70 km.)
6. den: Údolím řeky Adige po asfaltové cyklostezce do historického Bolzana. Po vinařské cyklostezce Strada del Vino do malebného vinařského městečka Caldaro. Sjezd k Lago di Caldaro. Lze prodloužit až do věhlasného Traminu s možností objetí jezera. Případně lze jet pouze úsek z Bolzana o vinařské stezce ke Kalternskému jezeru. (Různé varianty 26, 39, 64, 76 km.) Odjezd do ČR.
7. den: Návrat do Brna v časných ranních hodinách.

Počet cyklodnů až 5. Některou etapu lze vynechat a zvolit individuální program.

Náročnost lehká i střední, možnost obtížnějších tras. Jezdí se po terénních cyklostezkách nebo alternativně po silničkách s hezkými výhledy, některé etapy nebo jejich části jsou vedeny po asfaltových cyklostezkách.

Cena zahrnuje

– 4x nocleh s polopenzí (snídaně švédské stoly, večeře výběr ze 2–3 menu) v hotelu***+ s welness v ceně
– dopravu lux. busem z Brna
– přepravu jízdních kol v cyklovleku
– služby sportovního instruktora CK, infomateriál
– pojištění CK proti úpadku
– kartu Opportunity Val di Sole, jež umožňuje jízdu zdarma lanovkami v oblasti Passo Tonale, Pejo a Daolasa (berou i kola, v Daolase za příplatek 5 €), přepravu místními autobusy, přepravu na železnici Male–Marilleva (poplatek za přepravu jízdního kola 2 €), vstup do muzeí ve Val di Sole

Cena nezahrnuje

– pobytovou taxu 1,5 €/os./noc (povinná platba v místě)
– vstupné v rámci fakult. programu, lanovky mimo výše uvedené oblasti (lanovka La Paganella cca 15 €/os. s kolem, 17 €/os. zpáteční bez kola)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku