+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Filtr

Saint Tropez

Je jedním z atraktivních míst francouzské riviéry s nejznámější policejní stanicí světa a „Zátokou milionářů“. Kolorit tvoří písečné pláže, azurové moře a luxusní jachty, kotvící nejen v Saint Tropez, ale též v 8 km vzdáleném Port Grimaud.

Port Grimaud

Byl dobudován v r. 1966. Umělé ostrovy byly uspořádány tak, aby připomínaly Benátky, včetně kanálů, mostů a přístavišť. Dopravu uvnitř městečka obstarávají loďky a motorové čluny, jež si zde turisté mohou pronajmout. Za branami podél rozlehlé písečné pláže se rozprostírá kemp Les Prairies de la Mer. Z přístaviště Port Grimaud jezdí každou hodinu lodní linka do Saint Tropez (12,3 €), a také vláček (6 €).

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 14 hod., noční přejezd do Francie.
2. den: Ráno příjezd do St. Tropez – prohlídka přístavu a známé četnické stanice, přejezd lodí do Port Grimaud – „francouzských Benátek“ – prohlídka, možnost koupání. Kolem 17. hodiny ubytování v kempu v mobilehomech u moře, osobní volno.
3. den: Ráno odjezd do Avignonu (více než sto let sídla papeže) – Papežský palác, Avignonský most, přejezd k římskému akvaduktu Pont du Gard – prohlídka, poté přejezd do Les Beaux de Provence – malebného skalního městečka v miniaturním pohoří Les Alpilles. Návrat k ubytování.
4. den: Ráno odjezd do `Eze – exkurze v parfumerii (zdarma, možnost výhodných nákupů), přejezd do Nice – metropole Azurového pobřeží, poté Cannes – procházka kolem přístavu k Festivalovému paláci. Večer návrat k ubytování.
5. den: Ráno odjezd k Verdonskému kaňonu, překrásné přírodní scenérie, zastávky na vyhlídkách a u jezera St. Croix. Následuje zastávka v typické provensálské vesnici Moustieres St. Marie. Návrat k ubytování.
6. den: Dopoledne osobní volno – možnost koupání v moři, později odpoledne návštěva Ramatuelle, typického příkladu opevněné provensálské vesničky (na zdejším hřbitově hrob Gérarda Philippa). Poté odjezd do Grimaud, prohlídka ruin hradu Grimaud (zdarma). Návrat do kempu.
7. den: Ráno ukončení ubytování, osobní volno, poté odjezd do Monaka, pěší prohlídka města (individuálně je možno navštívit světoznámé Oceánografické muzeum), katedrála, knížecí palác, kostel Ste. Dévote, kasino v Monte Carlu, osobní volno s možností koupání (dle počasí), pozdě večer odjezd do ČR.
8. den: Návrat do ČR kolem 12. hod.

Cena zahrnuje

– 5x nocleh ve 4-lůžkových klimatizovaných mobilních domech Lux
– dopravu luxusním autobusem z Brna
– služby průvodce CK
– pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

– fakultativní vstupné v rámci společného programu cca 50 €
– pobytovou taxu a závěrečný úklid (povinná platba) 380 Kč/os.
– kauci na mobilní dům 80 € (2.000 Kč)/mobilní dům

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku