+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Puy Saint Vincent - Rezidence Hameau des Ecrins

osoba od 5 290 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 6 osob

Filtr

Puy Saint Vincent

Západně od Brianconu, na hranici NP Des Ecrins, leží horské středisko Puy Saint Vincent, jež se v posledních letech výrazně proměnilo – byly tu postaveny nové rezidence a chalety. Rovněž většina lanovek byla zmodernizována. V Puy je vše, co návštěvník požaduje pro prožití ideální zimní dovolené – kvalitní, dobře upravované sjezdovky s převýšením téměř 1300 m, rozsáhlé volné terény, výborné sněhové podmínky a také komfortní ubytování v blízkosti sjezdovek. To vše za velmi příznivé ceny. Středisko nabízí 78 km sjezdovek vedoucích rozmanitým terénem, průseky v lesích, na otevřených loukách i mezi skalnatými výběžky.
Lokalita je vhodná jak pro vyznavače freeridu a snowboardisty (osvětlený snowpark a boardercross), tak pro rodiny s dětmi. Začínající lyžaři a rodiny s dětmi zde najdou dostatek širokých modrých sjezdovek. Zkušenější lyžaři uvítají červené tratě vedoucí z vrcholu La Pendine (2.689 m n.m.) a nevynechají ani červenou sjezdovku Coqs a navazující Clos d’Aval, která překonává převýšení 1.100 m v jednom sjezdu. Nejzdatnější lyžaři mohou vyzkoušet náročnou černou sjezdovku Rocher Noir a okolní volné terény. Skipas platí i v sousedním středisku Pelvoux (34 km sjezdovek, skibus 3 €/os.).

Delegát CK

Ve středisku je funkce delegáta plněna česky mluvícím zástupcem francouzských partnerů.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Skipas

V ceně zájezdu 6denní skipas PUY ST. VINCENT (78 km) + PELVOUX (34 km – pouze za dobrých sněhových podmínek, nutný bus-navetta 3 €/os.). Skibus jezdí po středisku zdarma.

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Hameau des Ecrins*** – moderní terasovitá rezidence s vybavenými apartmány a studii, cca 50 m od skiareálu, 650 m od centra. V rezidenci je recepce, lyžárna, veřejné parkování v blízkosti, garážová stání za poplatek (nutná rezervace).

Typ ubytování

Hameau des Ecrins:
St. 4 kabina (2–4 os.) cca 24 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i „šuplík“), kabina s palandou či 2 samostatnými lůžky, soc. zařízení se sprchou či vanou, WC, balkón.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 32 m2 – obývací pokoj s kuchy’ňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 os. (možno i „šuplík“), 1 ložnice s manželskou postelí, v předsíni palanda, soc. zařízení se sprchou či vanou, WC, balkón.
Kauce 500 €. Pobytová taxa: 0,8 €/os./noc; platba v místě pobytu.

Kuchyňské kouty apartmánů a studií mají sporák, lednici, nádobí a příbory, troubu nebo mikrovlnku a většinou myčku nádobí; TV-sat (poplatek). Povlečení vlastní. Utěrky, ručníky a čisticí prostředky je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí vč. spotř. vody a energie
• povlečení (Chalets Odalys)
• 6denní skipas pro oblast Puy St. Vincent
• pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• povlečení (Hameau des Ecrins, Gentianes)
• ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 300–500 €/Ap. či St. (platba na místě kartou VISA či MasterCard nebo hotově)

Stravování

Vlastní.
Ve středisku obchody i restaurace.
Na místě lze zajistit polopenzi 23 €/os., plnou penzi 34 €/os. či večeři (2 chody) 13,5 €/os.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku