+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Alpe d'Huez – Rezidence Crystal Blanc

osoba od 6 890 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Apartmán pro 4 osoby, Apartmán pro 5 osob, Apartmán pro 6 osob

Filtr

Alpe d’Huez – Oz en Oisans

Alpe d’Huez, známé jako místo dojezdu „Královské etapy“ Tour de France, leží v Savojských Alpách v pohoří Grandes Rousses v oblasti přezdívané „Sluneční ostrov“. Je desátým největším střediskem v Evropě a kvalitou lyžování je na tom jistě ještě lépe. Středisko s 250 km tratí, dokonalým zázemím a nabídkou programů mimo svah, ozprostírající se hlavně na jižně orientovaných svazích pod Pic Blanc (3.330 m n. m.), si jistě získá i ty nejnáročnější lyžaře a snowboardisty. Velká nadmořská výška, ledovec Sarenne a dostatek sněhových děl umožňují lyžování do pozdního jara. Velkým zážitkem pro zdatné bude jistě zdolávání jedné z nejtěžších sjezdovek Evropy – Le Tunnel, procházející 200 m dlouhým osvětleným tunelem ve skále, nebo 16 km dlouhé sjezdovky La Sarenne, začínající pod Pic Blanc a překonávající výškový rozdíl 1.600 m. Většina z vás si oblíbí rychlé červené sjezdovky, vedoucí do jednotlivých satelitů Oz en Oisans, Vaujany, Villard a Auris. Snowboardisté ocení dva krásné snowparky.

Delegát CK

V rezidenci působí česky mluvící delegát CK.

Střídání turnusů

U termínů 7/6 není příjezdový ani odjezdový den lyžařský. Příjezd i odjezd ze střediska je v odpoledních hodinách. Ubytování probíhá mezi 17. a 19. hodinou. Předání uklizených apartmánů v den odjezdu je nutné cca do 9 hodin.

Skipas

6denní skipas Alpe d'Huez Grand Domaine (250 km) platí v celé oblasti Alpe d'Huez včetně satelitů – termíny 107 a 207 F-AH.
6denní skipas Grande Galaxie platí navíc 2x v oblasti Les 2 Alpes, 1x Serre Chevallier, 1x Puy St. Vincent, 1x Mongenevre – ostatní termíny. Využitelnost lyžování v ostatních střediscích pouze pro vlastní dopravu – není skibus!
Na oba typy skipasů 1× bazén a kluziště ve Vaujany do 16 hod.

Doprava

Autobusem nebo vlastním vozem.

O ubytování

Rezidence Couleurs Soleil*** v Oz en Oisans – 150 m od sjezdovek a 70 m od obchodní zóny. Mezi Alpe d’Huez a Oz en Oisans nejezdí skibus! Parkování na veřejném parkovišti v Oz zdarma.

Typ ubytování

St. 4 (2–4 os.) cca 25 m2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i „šuplík“), palanda v předsíni, sprcha + WC, většinou balkón.
Ap. 6 (4–6 os.) cca 30 m2 – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i „šuplík“), chodba s palandou, sprcha + WC, většinou balkón.
Ubytovací jednotky jsou účelně a vkusně zařízeny, kuchyňské kouty mají sporák, lednici, myčku, minitroubu, nádobí a příbory, ložnice lůžkoviny. Povlečení, utěrky, ručníky a čisticí prostředky je třeba mít vlastní. Úklid provádějí klienti sami. Rezidence je vybavena recepcí, hernou a lyžárnou. Na recepci a v herně je Wi-Fi zdarma, v apartmánech za poplatek.
Kauce 200 €. Pobytová taxa: 0,8 €/os. od 18 let/noc; platba v místě pobytu.

Cena zahrnuje

• ubytování na 7 nocí včetně spotřeby vody a energie
• 6denní skipas Grand Domaine resp. Grande Galaxie
• pojištění CK dle zákona číslo 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

• pobytovou taxu
• komplexní pojištění
• povlečení, ručníky, čisticí a hygienické prostředky
• průběžný a závěrečný úklid
• kauci 200 €/studio nebo apartmán (platba na místě kreditní kartou Visa/Master-Card nebo v hotovosti)

Stravování

Vlastní.
Ve středisku jsou obchody i restaurace.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku