+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Padova Premium Camping Resort

osoba od 1 725 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Karavan Cool, Mobilní dům Lux, Zařízený stan
Animace:
Automatická pračka: 45 HRK
Cyklistika:
Možnost grilování: Všechny typy
Pes: Stan/karavan
Pes nepovolen: Mobilehome
Plážový servis: 60 HRK
Restaurace: 200 m
Stolní tenis:
Supermarket nebo minimarket: 200 m
Trekking nebo nordic walking
Vzdálenost na pláž: 50–150 m
WiFi: Zdarma

Filtr

Ostrov Rab

Ostrov Rab je jednoznačně jedním z nejkrásnějších chorvatských ostrovů. Nachází se asi 80 km jižně od Rijeky, náleží do skupiny kvarnerských ostrovů, a patří mezi to nejlepší, co Chorvatsko může nabídnout. Naše cestovní kancelář je již několik let největším touroperátorem pro tuto destinaci.
Ostrov má bohatou vegetaci, členité pobřeží, průzračně čisté moře a spoustu historicky cenných architektonických památek. V úzkých uličkách starého města je vidět odraz staleté tradice středomořské kultury. Ne nadarmo se městu Rab říká malý Dubrovník. Nejenom množství historických památek, ale především křišťálově čisté moře sem každoročně láká tisíce turistů. Řada z nich se sem přijíždí i léčit. Ostrov Rab je mezinárodně uznávaným lázeňským místem s blahodárnými účinky pro alergiky a astmatiky. Spojení s pevninou je zajišťováno lodním trajektem ze Stinice, který je v provozu v denní době prakticky nepřetržitě. V letních měsících je možno využít i trajektové linky Lopar (Rab) – Valbiska (Krk). Tento lodní trajekt je delší a také finančně náročnější.

Rab

Jedním z nejkrásnějších jadranských ostrovů a městu Rab, mezinárodně uznávanému lázeňskému místu, se přezdívá „malý Dubrovník“.

O kempu

Leží na rozhraní letovisek Rab a Banjol, na západní straně ostrova. Je orientován do otevřeného moře, vzdálen asi 30 min. chůze od hlavního města ostrova, stejnojmenného letoviska Rab. Samotný kemp je moderní, dobře vybavený, umístěný přímo u moře. Je zde k dispozici nákupní středisko, tržnice, prodejna potravin, dvě restaurace, cukrárna, směnárna, bankomat a prodejna suvenýrů. Dětem je k dispozici Impy Land. Pro děti i dospělé v hlavní sezóně probíhají animační programy a společná cvičení. Od roku 2016 jsou zrekonstruovaná sociální zařízení v blízkosti stanů, karavanů a mobilehomů CK Victoria. Sportovci využijí víceúčelové hřiště, děti zase svůj koutek s houpačkami, trampolínou a hřištěm. V hlavní sezóně zde probíhají animační programy, dětský klub, vystoupení kouzelníka a aquaaerobik. V blízkosti kempu je půjčovna skútrů, čtyřkolek, vodních atrakcí a motorových člunů (do 5 kW bez kapitánského průkazu). Pláž je polopísčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro malé děti a starší osoby.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

O ubytování

Mobilehome LUX
Jsou umístěny na terase, blízko karavanů a stanů. Vzdálenost od pláže je cca 50–100 m!
Zařízené stany
jsou postaveny v řidším borovém lesíku, odděleně od ostatních návštěvníků kempu, vzdálené 80–150 m od hlavní pláže.
Karavany
Zmodernizované karavany jsou umístěny na terase, asi 50 m od pláže nebo v řidším borovém lesíku cca 150 m od pláže.

Stravování

Vlastní

Tipy na výlety

Lodí (Krk, Pag, Goli, Lošinj), autobusem Plitvická jezera.

Ostatní

Půjčování sportovních potřeb (kola, čluny, míče)

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku