+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Resort Trim

osoba od 8 340 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava All Inclusive Light
Druh ubytování Dvoulůžkový pokoj s obytnou místností
Dětské hřiště:
Minigolf:
Pes nepovolen:
Plážový servis: 20 HRK/den
Restaurace: 150–200 m
Rybaření: Zdarma
Stolní tenis:
Supermarket nebo minimarket: Stari Grad
Tenisové kurty: 7 €/hod.
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: Hotel Lavanda
Víceúčelové hřiště:
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště:
Vzdálenost na pláž: 350 m
WiFi: Zdarma

Filtr

Ostrov Hvar

Chorvatsko je zemí bezpočtu přírodních krás, zemí stovek letovisek a zemí tisíce ostrovů. Ale ostrov Hvar je pouze jeden. Moře je tu ještě průzračnější, slunce ještě hřejivější a levandule ještě voňavější. Je to ostrov s bohatou historií jónských Řeků, Římanů a Benátčanů, je to ostrov rybolovu, vinné révy, fíků, levandule a rozmarýnu. Je to ale též ostrov zaslíbený turismu, kde za zvuku cikád a exotické vůně subtropických rostlin užívají odpočinku, relaxu a romantiky turisté z celého světa.
Vítejte v harmonii přírody... vítejte na ostrově slunce... vítejte na Hvaru!

Stari Grad

Je nejstarší osadou na ostrově, založenou jónskými Řeky r. 384 př. n. l. Z doby řeckého osídlení se zde zachovaly kyklopské hradby. Nejnavštěvovanější památkou ve městě je letní sídlo básníka Hektoroviče ze 16. století. V současné době je Stari Grad oblíbeným letoviskem, ležící v hlubokém Starigradském zálivu v severozápadní části ostrova. Z nedalekého přístavu má Stari Grad trajektové spojení nejenom se Splitem, ale i s Vela Lukou na Korčule, s Visem, Dubrovnikem a ostrovem Lastovo.

O ubytování

All Inclusive Resort TRIM***
Resort ve stylu kamenné dalmátské vesničky s prvky lidové architektury je součástí prázdninového střediska Helios Faros, ležícího na ostrově Hvar, cca 800 m od bývalé rybářské osady Stari Grad. Ve středisku naleznete vedle hotelových a apartmánových ubytovacích kapacit též kompletní zázemí pro aktivní odpočinek – tenisové kurty, víceúčelové sportovní hřiště, hřiště na malou kopanou, minigolf, pétanque, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, dětské hřiště a také půjčovnu skútrů a kol. Pláže jsou zde převážně přírodní kamenité, které střídají betonová plata s upravenými vstupy do vody. U hotelu Arkada a pod hotelovými studii Helios se nalézají menší oblázkové pláže. Obuv do vody doporučujeme. Klienti All Inclusive Resortu Trim mohou také bez omezení využívat sladkovodní bazény hotelu Lavanda, u nichž jsou k dispozici slunečníky a lehátka (počet limitován). Do městečka Stari Grad lze dojít procházkou po pobřežní promenádě nebo se nechat převézt lodním taxi. Check-in 14 hod., check-out 9 hod. Resort disponuje recepcí, prodejnou suvenýrů a identickými apartmány, důmyslně umístěnými v mírně se svažujícím terénu tak, aby jednotlivé apartmány budily dojem samostatných domků, poskytujících svým obyvatelům téměř dokonalé soukromí.

Typ ubytování

All Ap. 1/2+2, atrium – jedna dvoulůžková ložnice, obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem, jídelní a kuchyňský kout, WC/sprcha, atrium nebo terasa s venkovním posezením.

Stravování

All Inclusive Light:
Probíhá v klimatizované restauraci hotelu Lavanda, vzdálené od apartmánů asi 150–200 m
• snídaně – švédské stoly
• obědy – švédské stoly, neomezená konzumace točených nealkoholických a domácích alkoholických nápojů (pivo, víno)
• večeře – švédské stoly, neomezená konzumace točených nealkoholických a domácích alkoholických nápojů (pivo, víno)
• odpolední zmrzlina pro děti
• 1× týdně typická dalmátská večeře
Bar u bazénu a Lobby bar u recepce nejsou součástí služeb All Inclusive Light

Tipy na výlety

Hvar, Jelsa, Vrboska, Bol (Brač), Stupišče, Ivandolac, Glavica, Zavala, Sv. Nedelja

Ostatní

Další služby, které jsou součástí programu All Inclusive Light:
Animační programy, bazén u hotelu Lavanda s lehátky a slunečníky (omezený počet), minigolf, beach-volejbal, tenisové kurty (rakety vlastní), wi-fi u bazénu a u recepce, sejf na recepci.

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku