+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Hotel Delfín

osoba od 7 340 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Polopenze
Druh ubytování Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou (s inf.)
Animace: Zdarma
Aquapark: 50 HRK/hodina
Cyklistika:
Dětské hřiště: 50 m
Jízda na koni: 3 km
Minigolf: 1 km
Pes: 8 €/den
Plážový servis: 25–60 HRK/den
Potápění: Plava Laguna 120 HRK/hodina
Restaurace: 300 m
Rybaření:
Satelitní TV: Na recepci
Supermarket nebo minimarket: 300 m
Tenisové kurty: 400 m
Trekking nebo nordic walking
Venkovní bazén: Hotelový
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: 50 m
Vzdálenost na pláž: 50–150 m
WiFi: Zdarma
Windsurfing nebo plachtění: 800 m

Filtr

Istrijský poloostrov

Největší poloostrov Jadranu a také největší rekreační oblast Chorvatska. Je to kraj, kde harmonicky splývají antický amfiteátr, středověké baziliky a kamenná městečka s moderními turistickými komplexy s veškerým kulturním a sportovním vybavením, bohatou nabídkou obchodů a životem, který uspokojí i náročné hosty. Nejvíce letovisek, hotelů a kempů najdeme na západním pobřeží, které je převážně nízké, bohatě členité s četnými zátokami. K jižní části poloostrova přiléhají malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější Brijuni Vás uchvátí svou přírodní krásou, pro kterou byly vyhlášeny národním parkem. Krásná příroda, čisté moře, dobře vybavená turistická centra a pohostinné obyvatelstvo jsou hlavním, nikoliv však jediným důvodem, proč tisíce turistů ze všech částí Evropy přijíždí každoročně na istrijskou riviéru. Na mimořádném rozvoji turistiky v tomto regionu má velkou zásluhu i snadná dopravní dostupnost a dobrá silniční i železniční síť, která spojuje Istrii se všemi hlavními dopravními cestami v Evropě.
Vítejte na Istrii!

Poreč

Nejznámější turistické středisko na Istrii. Kromě mnoha dobře vybavených ubytovacích a sportovních zařízení může nabídnout i zajímavé procházky historickým jádrem města, které se rozkládá na nevelkém poloostrově. Nejcennější stavbou Poreče je Eufraziova bazilika, významná památka byzantského umění, pocházející ze 6. století (je zapsána v seznamu UNESCO). Centrem městského života je náměstí Trg Marafor z 1. století s klášterem sv. Františka ze 13. století.

Delegát CK

Česky mluvící delegát CK je v Lanterna Premium Camping Resortu, v případě nutnosti jen telefonický kontakt

O ubytování

 Nachází se 4 km jižně od Poreče, v rekreační oblasti Zelena Laguna. Je položen u moře, obklopen bujnou zelení s parkovou úpravou. Pláž je přírodní, kamenitá, místy oblázková, s betonovými plochami na slunění a upravenými vstupy do vody. Před hotelem je bazén (volný vstup pro hotelové hosty). Sportovní vyžití umožňují tenisové kurty, volejbalové hřiště, plážový volejbal, minigolf, vlek pro vodní lyže, půjčovna kol a motorových skútrů (v okolí výborné podmínky pro cykloturistiku). Spojení s centrem Poreče je pravidelnými autobusovými linkami nebo turistickým vláčkem. V hotelu se nacházejí dvě klimatizované restaurace, bar, kavárna, bankomat, směnárna, TV-salonek, terasa. Check-in 12 hod., check-out 9 hod.

Typ ubytování

Ho. 1/2+1 – balkón, mořská strana, 2lůžkový menší pokoj (sprcha, WC, balkón). Orientace na mořskou stranu. Možnost jedné rozkládací přistýlky (pro dítě do 12 let).
Upozornění: z pokoje na mořskou stranu nemusí být vidět moře.

Stravování

– polopenze (snídaně, večeře formou bufetu)
– rozšíření na plnou penzi – 210 Kč/den

Tipy na výlety

Poreč, Novigrad, Limský záliv, Rovinj, Vrsar, Pula, Brijuni, Benátky

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku