+420 545 213 101 Po-Pá: 8-21; So-Ne: 9-21

Istra Premium Camping Resort

osoba od 3 670 Kč
Doprava Autobus | Vlastní
Strava Bez stravování
Druh ubytování Mobilní dům Premium Exclusive
Animace: Zdarma
Aquapark: 200 m
Automatická pračka: Za poplatek
Cyklistika: V kempu
Dětské hřiště: cca 200 m
Možnost grilování:
Pes nepovolen:
Plážový servis: Za poplatek
Restaurace: cca 200 m
Supermarket nebo minimarket: cca 200 m
Trekking nebo nordic walking
Volejbalové nebo beachvolejbalové hřiště: Zdarma
Vzdálenost na pláž: 30–100 m
WiFi: Zdarma

Filtr

Istrijský poloostrov

Největší poloostrov Jadranu a také největší rekreační oblast Chorvatska. Je to kraj, kde harmonicky splývají antický amfiteátr, středověké baziliky a kamenná městečka s moderními turistickými komplexy s veškerým kulturním a sportovním vybavením, bohatou nabídkou obchodů a životem, který uspokojí i náročné hosty. Nejvíce letovisek, hotelů a kempů najdeme na západním pobřeží, které je převážně nízké, bohatě členité s četnými zátokami. K jižní části poloostrova přiléhají malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější Brijuni Vás uchvátí svou přírodní krásou, pro kterou byly vyhlášeny národním parkem. Krásná příroda, čisté moře, dobře vybavená turistická centra a pohostinné obyvatelstvo jsou hlavním, nikoliv však jediným důvodem, proč tisíce turistů ze všech částí Evropy přijíždí každoročně na istrijskou riviéru. Na mimořádném rozvoji turistiky v tomto regionu má velkou zásluhu i snadná dopravní dostupnost a dobrá silniční i železniční síť, která spojuje Istrii se všemi hlavními dopravními cestami v Evropě.
Vítejte na Istrii!

Funtana

Šarmantní menší letovisko, ležící na Istrijském poloostrově mezi Porečem a Vrsarem. Tvoří nejjižnější část porečské riviéry, která je všeobecně považována za turisticky nejrozvinutější oblast Chorvatska. Název obce vychází z pramenů pitné vody, které v oblasti vyvěrají. Pobřeží je zde velice členité, obklopené malými romantickými ostrůvky. Celá oblast je hojně zalesněna, protkána cyklistickými stezkami. Mezi nejbližší turisticky zajímavá místa patří zajisté Vrsar (cca 3 km), Limský záliv (6 km), Poreč (7 km) nebo Rovinj (13 km). Za zábavou můžete vyrazit do „Dinoparku“ Funtana nebo navštívit Aquapark Istralandia (29 km). Letovisko Funtana nabízí samozřejmě i řadu restaurací, taveren a grill-barů s místními kulinářskými specialitami a bohatou nabídkou kvalitních istrijských vín.

O kempu

Do zalesněného poloostrova s mediteránskou vegetací, obklopeného romantickým ostrůvky, je citlivě začleněn nový prémiový resort s prvotřídní výbavou a prémiovými službami. Je určený k prožití rodinné dovolené nejvyšší kvality.

Vybavení


  • Prémiový vodní park Aquamar s bazény, tobogány a vodními atrakcemi o celkové ploše větší než 1.000 m2

  • Dětská hřiště a dětské kluby se Super Maro programy pro děti 3–7 a 7–11 let, ale i Maro Baby Club pro děti do 3 let

  • Víceúčelové zábavní centrum s různými programy, istrijským divadlem a lounge barem

  • Centrální náměstí Piazza s tržištěm, Pizza-restaurantem, zábavními programy a tanečními večery

  • V-Sport Park – víceúčelová sportoviště, beach-volejbal a každodenní sportovní programy

Pláže

pobřeží Resortu Istra je 1,5 km dlouhé a disponuje různými druhy pláží, mezi nimiž vyniká Val Maro Family Plaža – 550 m dlouhá oblázkovo-štěrková pláž s Modrou vlajkou a překrásným výhledem na Vrsar. Je jednou z nejhezčích pláží Jadranu.

Další pláže resortu – Marina plaža, Sunset plaža a Reverol plaža – jsou členité, přírodní, tvořené kamennými platy s upravenými vstupy do vody. Místy jsou oblázky a travnaté plochy k slunění.
Samozřejmostí je nabídka vodních atrakcí, půjčovny šlapadel, kajaků a jízdních kol.

Delegát CK

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

O ubytování

Mobilní domy jsou umístěny v mediteránské zeleni, v části resortu zvané Orlandin, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 30–100 m).

Stravování

vlastní (ve středisku Pizza-restaurant, Snack-Bar, pekárna, tržnice, market. Další možnosti kulinářských autentických specialit v blízké Funtaně)

Tipy na výlety

Vrsar, Poreč, Limský záliv, Rovinj, aquapark Istralandia

Mapa polohy destinace

Poloha
nehodnoceno
Stravování
nehodnoceno
Ubytování
nehodnoceno
Služby
nehodnoceno
Poloha
Stravování
Ubytování
Služby


Sportovní a zábavní aktivity
Tipy na výlety
Servis Victoria
Vybavení
Opište text z obrázku